-20 % NA GOTOVO SVE MIRISE IZNAD 30 € ★ DO DODATNIH -6 % UZ BEAUTY CARD ★ 17.5.2026.
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

M.Micallef Royal Muska Eau de Parfum Parfemska voda

DO DODATNIH 6% UZ DBC KARTICU
100 ml Šifra artikla MIC19289
165,11 €
1.651,10 € / 1 l Najniža cijena u posljednjih 30 dana 275,19 €
Uštedite -40%
Cijena na 2.5.2025.: 275,19 €
Dostupno. Dostava: 2 do 5 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 47,78 EUR
Cijena se odnosi na prodaju putem Interneta. Fotografija proizvoda ne mora u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu i sadržaju proizvoda. U slučaju tehničkih pogrešaka Douglas ne preuzima odgovornost za točnost prikazanih cijena i fotografija.
Važno:

 

-20% NA GOTOVO SVE MIRISE IZNAD 30€ + DO DODATNIH 6% S DOUGLAS BEAUTY CARD

 

Nakon registracije Douglas Beauty Card popust će se automatski obračunavati u košarici ovisno o iznosu kupovine. Ako ste novi korisnik prilikom registracije možete odabrati da želite Beauty Card. 

Popusti se ne zbrajaju i ne vrijede na već snižene, posebno označene artikle i brandove Chanel, Douglas Collection, Jardin Bohème, Kilian Paris, Rituals, Xerjoff, Kylie, Zarkoperfume, Kylie Jenner Fragrance, Khloe Kardashian, NEST New York, Born to Stand Out, Orebella, Balmain Paris, Florence by Mills.

17.5.2026. 

*1
-20% NA GOTOVO SVE MIRISE IZNAD 30 € 17.5.2026.

 

-20% NA GOTOVO SVE MIRISE IZNAD 30€ + DO DODATNIH 6% S DOUGLAS BEAUTY CARD

 

Nakon registracije Douglas Beauty Card popust će se automatski obračunavati u košarici ovisno o iznosu kupovine. Ako ste novi korisnik prilikom registracije možete odabrati da želite Beauty Card. 

Popusti se ne zbrajaju i ne vrijede na već snižene, posebno označene artikle i brandove Chanel, Douglas Collection, Jardin Bohème, Kilian Paris, Rituals, Xerjoff, Kylie, Zarkoperfume, Kylie Jenner Fragrance, Khloe Kardashian, NEST New York, Born to Stand Out, Orebella, Balmain Paris, Florence by Mills.

17.5.2026. 

*1Ponuda vrijedi do 19.05.2026
  • MIC19289
OPIS

Jewel Collection - profinjeni i bezvremenski mirisi koji bilježe osjećaje dragocjenih trenutaka, u prekrasnim i dragocjenim kutijama koje krase dragulji. Odišući svježinom, senzualnošću ili misterioznošću, mirisi Jewell Collection teže zavodljivosti i eleganciji uz suvremeni dodir.

Royal Muska intenzivno je ženstven miris. Voćne note glave otvorene na breskvi i malini pomiješane sa slatkoćom bijelog mošusa i dragocjenim drvetom koje će donijeti zadovoljstvo i slatkoću.

Upotreba

Nanijeti po želji.

Sastojci

Alcohol Denat, Parfum/Fragrance, Water/Aqua, Hydroxyisohexyl, 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Linalool, Isoeugenol, Eugenol, Limonene, Benzyl Alcohol, CI 19140, CI 14700.

Podijelite
Podaci o Proizvođaču

SCENTCOLUX
133 Chemin Saint Marc, 06130 Grasse France

Opoziv proizvoda zbog sigurnosti

customer@parfumsmicallef.com

Upozorenja
Opasnost

Opasnost: Vrlo lako zapaljiva tekućina i para. Ne prskati u otvoreni plamen ili drugi izvor paljenja. Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenih plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti. U slučaju dodira s očima, odmah temeljito isprati.

Recenzije (0)
Douglas ne jamči da je recenziju proizvoda ili usluge napisao kupac koji je kupio i koristio proizvod.
Ocjena kupaca za "Royal Muska Eau de Parfum"
Napišite mišljenje
Recenzije će biti objavljene nakon provjere.
Molimo unesite niz znakova u donje tekstualno polje.

Polja označena sa * su obavezna.

Primio sam na znanje informacije o zaštiti podataka
Naše prednosti za vas
  • Brza kupovina
  • Spremite svoje korisničke podatke i postavke
  • Uvid u vaše narudžbe, uključujući podatke o pošiljci
  • Upravljajte prijavom na newsletter
  • Sigurno plaćanje SSL enkripcijom
  • Mogućnost plaćanja na rate