Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Kenzo Flower By Body & Hair Mist Miris za kosu

Flower By Kenzo
DO DODATNIH 6% UZ DBC KARTICU
100 ml Šifra artikla KE000100
47,19 €
471,90 € / 1 l
Cijena na 2.5.2025.: 45,99 €
give-away-image-data
Besplatan uzorak

'Ôrəbella Parfum 1.5 ml. *Slika je simbolična.

Dostupno. Dostava: 2 do 5 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 70 EUR
Cijena se odnosi na prodaju putem Interneta. Fotografija proizvoda ne mora u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu i sadržaju proizvoda. U slučaju tehničkih pogrešaka Douglas ne preuzima odgovornost za točnost prikazanih cijena i fotografija.
Važno:

 

-20% NA GOTOVO SVE MIRISE IZNAD 50€ + DO DODATNIH 6% S DOUGLAS BEAUTY CARD

 

Nakon registracije Douglas Beauty Card popust će se automatski obračunavati u košarici ovisno o iznosu kupovine. Ako ste novi korisnik prilikom registracije možete odabrati da želite Beauty Card. 

Popusti se ne zbrajaju i ne vrijede na već snižene, posebno označene artikle i brandove Chanel i Balmain Paris.

19.-20.6.2026. 

*1
-20% NA GOTOVO SVE MIRISE IZNAD 50 € 19.-20.6.2026.

 

-20% NA GOTOVO SVE MIRISE IZNAD 50€ + DO DODATNIH 6% S DOUGLAS BEAUTY CARD

 

Nakon registracije Douglas Beauty Card popust će se automatski obračunavati u košarici ovisno o iznosu kupovine. Ako ste novi korisnik prilikom registracije možete odabrati da želite Beauty Card. 

Popusti se ne zbrajaju i ne vrijede na već snižene, posebno označene artikle i brandove Chanel i Balmain Paris.

19.-20.6.2026. 

*1Ponuda vrijedi do 21.06.2026
  • KE000100
OPIS

Kultni FLOWERBYKENZO cvijet stvara blistav miris koji daje energiju te senzualnost svakoj ženi koja slavi život.

Ikonski trag Flower by Kenzo Eau de Parfum pretočen je u mirisnu vodicu za tijelo i kosu s ekstraktom maka za osvježavanje, hidrataciju i miris. 

Tip kože: za sve tipove kože.

Mirisne note: bugarska ruža, ružičasti papar, mošus, vanilija, ljubičica.

Područje primjene: kosa
Dob: bez komedogena, sve dobne skupine
Karakteristike proizvoda: bez komedogena
Vrsta proizvoda: sprej
Upotreba

Nanijeti na suhu kosu, a zatim na kožu od glave do pete.

Sastojci

ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, LIMONENE, GLYCERIN, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, FARNESOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, , BENZYL BENZOATE, ISOEUGENOL, FARNESOL, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL, CITRAL, TOCOPHEROL, BHT, PAPAVER RHOEAS PETAL EXTRACT.

Podijelite
Podaci o Proizvođaču

LVMH Fragrance Brands
1, rue Pasquier 92300 Levallois-Perret, France

Opoziv proizvoda zbog sigurnosti

https://www.kenzoparfums.com/fr/en/contactus

Upozorenja
Upozorenje

Upozorenje: Zapaljiva tekućina i para.

Recenzije (0)
Douglas ne jamči da je recenziju proizvoda ili usluge napisao kupac koji je kupio i koristio proizvod.
Ocjena kupaca za "Flower By Kenzo Body & Hair Mist"
Napišite mišljenje
Recenzije će biti objavljene nakon provjere.
Molimo unesite niz znakova u donje tekstualno polje.

Polja označena sa * su obavezna.

Primio sam na znanje informacije o zaštiti podataka
Naše prednosti za vas
  • Brza kupovina
  • Spremite svoje korisničke podatke i postavke
  • Uvid u vaše narudžbe, uključujući podatke o pošiljci
  • Upravljajte prijavom na newsletter
  • Sigurno plaćanje SSL enkripcijom
  • Mogućnost plaćanja na rate