16,79 €
/ 1 kom.
Najniža cijena u posljednjih 30 dana 27,99 €
Uštedite -40%
Cijena na
2.5.2025.:
27,29 €
Poklon Diego Dalla Palma Dual-Ended Face Brush
Uz kupnju Diego Dalla Palma proizvoda u iznosu od 40 € na poklon dobivate Diego Dalla Palma Dual-Ended Face Brush.
Besplatan uzorak
Kylie Jenner Cosmic 2.0. Eau de Parfum 1.2 ml
Dostupno. Dostava: 2 do 5 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 70 EUR
Cijena se odnosi na prodaju putem Interneta.
Fotografija proizvoda ne mora u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu i sadržaju proizvoda.
U slučaju tehničkih pogrešaka Douglas ne preuzima odgovornost za točnost prikazanih cijena i fotografija.
Kremasti korektor dizajniran kako bi sakrio diskoloracije oko očiju i na cijelom licu, kao što su: tamni krugovi, crvenilo itd. Savršen proizvod za naglašavanje kontura i preoblikovanje značajki lica.
Područje primjene:
lice, oči
Svojstva:
prikrivajući
Upotreba
Nanošenje kistom: uzeti malu količinu korektora direktno iz stika s četkicom Br. 18, nanijeti direktno na nedostatak (tamni krugovi, hiperpigmentaciju, prištić, itd), zatim ga razradite laganim potezima četkice. Nanošenje prstima: uzeti malu količinu korektora direktno iz stika prstima i nanijeti na nedostatak (tamni krugovi, hiperpigmentaciju, prištić, itd.) te ga razraditi laganim tapkajućim pokretima. Nanošenje spužvicom: za veću prekrivenost, proizvod se može nanijeti direktno na željeno područje, zatim ga razraditi prstima ili Diego spužvicom.
Podijelite
Podaci o Proizvođaču
COSMETICA HUB SPA Foro Buonaparte 67, Milano, IT
Opoziv proizvoda zbog sigurnosti
cosmetica@legalmail.it
Recenzije (0)
Douglas ne jamči da je recenziju proizvoda ili usluge napisao kupac koji je kupio i koristio proizvod.
Ocjena kupaca za "Cover Stick"
Napišite mišljenje
Recenzije će biti objavljene nakon provjere.
Naše prednosti za vas
Brza kupovina
Spremite svoje korisničke podatke i postavke
Uvid u vaše narudžbe, uključujući podatke o pošiljci
Upravljajte prijavom na newsletter
Sigurno plaćanje SSL enkripcijom
Mogućnost plaćanja na rate
https://www.douglas.hr/p/diego-dalla-palma-cover-stick-df107000?c=8561&number=DF107000DF107000Cover Stickhttps://media.douglas.hr/media/image/d5/fe/74/DF107000_1.jpg16.7916.79EURInStockMake up/Šminka za lice/Korektori za lice<p>Kremasti korektor dizajniran kako bi sakrio diskoloracije oko očiju i na cijelom licu, kao što su: tamni krugovi, crvenilo itd. Savršen proizvod za naglašavanje kontura i preoblikovanje značajki lica.</p>Diego Dalla PalmaEUR0016.79 EUR * /1 kom.1,kom.1kom.000Korektor u stikuKorektori