-10%, -15%, -20% POPUSTA OVISNO O BROJU ARTIKALA U KOŠARICI ★ DO DODATNIH 6% UZ BEAUTY CARD ★ 16.-22.4.2026.
Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Versace Pour Homme After Shave Lotion Losion poslije brijanja

DO DODATNIH 6% UZ DBC KARTICU
100 ml Šifra artikla VER95974
74,49 €
744,90 € / 1 l
Cijena na 1.6.2025.: 71,49 €
give-away-image-data
Besplatan uzorak Calvin Klein

Calvin Klein Euphoria. *Slika je simbolična.

give-away-image-data
Besplatan uzorak Versace

Uz kupnju Versace muških mirisa na poklon dobivate muški uzorak Versace. *Slika je simbolična.

give-away-image-data
Poklon Versace Pour Homme Mini Perfume

Uz kupnju Versace muških mirisa u iznosu od 80 € a na poklon dobivate Versace Pour Homme Mini Perfume 5 ml. *Slika je simbolična.

Dostupno. Dostava: 2 do 5 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 47,78 EUR
Cijena se odnosi na prodaju putem Interneta. Fotografija proizvoda ne mora u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu i sadržaju proizvoda. U slučaju tehničkih pogrešaka Douglas ne preuzima odgovornost za točnost prikazanih cijena i fotografija.
Važno:

-20% na gotovo sav asortiman L'oreal Professionnel Paris, Matrix i Redken brandova + do dodatnih 6% uz Beauty Card.

 

Popust se ne odnosi na već snižene i posebno označene artikle. Popusti se ne zbrajaju.

Za Douglas Beauty članove do dodatnih -6% ovisno o visini potrošnje.

10.4. - 22.4.2026.

*1
-20% na L'oreal Professionnel Paris, Matrix i Redken proizvode 10.4. - 22.4.2026.

-20% na gotovo sav asortiman L'oreal Professionnel Paris, Matrix i Redken brandova + do dodatnih 6% uz Beauty Card.

 

Popust se ne odnosi na već snižene i posebno označene artikle. Popusti se ne zbrajaju.

Za Douglas Beauty članove do dodatnih -6% ovisno o visini potrošnje.

10.4. - 22.4.2026.

Važno:

 

-20% ZA KUPNJU 4 ARTIKLA 

-15% ZA KUPNJU 3 ARTIKLA

-10% ZA KUPNJU 2 ARTIKLA

+ DO DODATNIH 6% S DOUGLAS BEAUTY CARD.

 

Nakon registracije Douglas Beauty Card popust će se automatski obračunavati u košarici ovisno o iznosu kupovine. Ako ste novi korisnik prilikom registracije možete odabrati da želite Beauty Card. 

Popusti se ne zbrajaju i ne vrijede na već snižene, posebno označene artikle i brandove Chanel, Augustinus Bader, Douglas Collection.

16.-22.4.2026.

*2
MIX & SAVE -20% ZA KUPNJU 4 ARTIKLA 16.-22.4.2026.

 

-20% ZA KUPNJU 4 ARTIKLA 

-15% ZA KUPNJU 3 ARTIKLA

-10% ZA KUPNJU 2 ARTIKLA

+ DO DODATNIH 6% S DOUGLAS BEAUTY CARD.

 

Nakon registracije Douglas Beauty Card popust će se automatski obračunavati u košarici ovisno o iznosu kupovine. Ako ste novi korisnik prilikom registracije možete odabrati da želite Beauty Card. 

Popusti se ne zbrajaju i ne vrijede na već snižene, posebno označene artikle i brandove Chanel, Augustinus Bader, Douglas Collection, 

16.-22.4.2026.

*1Ponuda vrijedi do 23.04.2026
*2Ponuda vrijedi do 23.04.2026
  • VER95974
OPIS

Linija proizvoda za kupaonicu Versace Pour Homme sadrži proizvode rafinirane delikatnosti koji njeguju kožu i miluju um. Svježi i hidratantni fluid nakon brijanja osigurava tonizirajući i omekšavajući učinak, ostavljajući kožu lica mekanom i delikatno mirisnom. Gel za tuširanje i dezodorans pružaju trenutke potpunog opuštanja i blagostanja.

Vrsta mirisa: drvenast, orijentalni
Tekstura: losion
Područje primjene: lice
Tip kože: sve vrste kože
Dob: bez acetona, bez amonijaka, Bez ftalata, bez komedogena, Bez parabena, Bez parafina, bez silikona, ne sadrži konzervanse, Ne sadrži palmino ulje, ne sadrži sulfate, sve dobne skupine, veganski
Svojstva: Njegujući
Vrsta proizvoda: boca
Sastojci

ALCOHOL DENAT (SD Alcohol 39-C) AQUA (WATER) PARFUM (FRAGRANCE) PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL CI 60730 (Ext Violet 2) CI 42090 (BLUE 1) LIMONENE ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE LINALOOL BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ETHYLHEXYL SALICYLATE CI 19140 (YELLOW 5) CITRAL ALPHA-ISOMETHYL IONONE CITRONELLOL COUMARIN GERANIOL.

Podijelite
Podaci o Proizvođaču

Euroitalia
Via Galileo Galilei 5 20873 Cavenago di Brianza MB, Italija

Opoziv proizvoda zbog sigurnosti

euroitalia.italy@euroitalia.it

Upozorenja

Opasnost: Lako zapaljiva tekućina i para., Upozorenje: Zapaljiva tekućina i para., GROUP 3: Irritating, Upozorenje: Nadražuje kožu., Upozorenje: Uzrokuje jako nadraživanje oka., Upozorenje: Može izazvati alergijsku reakciju na koži., Upozorenje: Vrlo otrovno za vodeni okoliš., Upozorenje: Vrlo otrovno za vodeni okoliš, s dugotrajnim učincima., AKO SE PROGUTA:, Isprati usta., U slučaju zdravstvenih tegoba nazvati CENTAR ZA KONTROLU OTROVANJA/liječnika/..., U SLUČAJU DODIRA S OČIMA:, Oprezno ispirati vodom nekoliko minuta., Ukloniti kontaktne leće ako ih nosite i ako se one lako uklanjaju. Nastaviti ispiranje., U slučaju nadražaja kože:, AKO SE UDIŠE:, Premjestiti osobu na svježi zrak i postaviti ju u položaj koji olakšava disanje., Skladištiti na dobro prozračenom mjestu.

Recenzije (0)
Douglas ne jamči da je recenziju proizvoda ili usluge napisao kupac koji je kupio i koristio proizvod.
Ocjena kupaca za "Versace Pour Homme After Shave Lotion"
Napišite mišljenje
Recenzije će biti objavljene nakon provjere.
Molimo unesite niz znakova u donje tekstualno polje.

Polja označena sa * su obavezna.

Primio sam na znanje informacije o zaštiti podataka
Naše prednosti za vas
  • Brza kupovina
  • Spremite svoje korisničke podatke i postavke
  • Uvid u vaše narudžbe, uključujući podatke o pošiljci
  • Upravljajte prijavom na newsletter
  • Sigurno plaćanje SSL enkripcijom