Uz kupnju Ahava proizvoda u iznosu od 70 € na poklon dobivate Ahava Mineral Hand Cream 40 ml.
Dostupno. Dostava: 2 do 5 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 47,78 EUR
Cijena se odnosi na prodaju putem Interneta.
Fotografija proizvoda ne mora u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu i sadržaju proizvoda.
U slučaju tehničkih pogrešaka Douglas ne preuzima odgovornost za točnost prikazanih cijena i fotografija.
-20 % NA GOTOVO SAV SKINCARE I MAKEUP ASORTIMAN IZNAD 60 € + DO DODATNIH 6% UZ DOUGLAS BEAUTY CARD
Nakon registracije dodatan popust će se automatski obračunavati u košarici ovisno o iznosu kupovine. Ako ste novi korisnik prilikom registracije možete odabrati da želite Beauty Card.
Popusti se ne zbrajaju i ne vrijede na već snižene, posebno označene artikle i na brand Chanel.
-20 % NAGOTOVO SAV SKINCARE I MAKEUP ASORTIMAN IZNAD 60 € 20.-21.5.2026.
-20 % NA GOTOVO SAV SKINCARE I MAKEUP ASORTIMAN IZNAD 60 € + DO DODATNIH 6% UZ DOUGLAS BEAUTY CARD
Nakon registracije dodatan popust će se automatski obračunavati u košarici ovisno o iznosu kupovine. Ako ste novi korisnik prilikom registracije možete odabrati da želite Beauty Card.
Popusti se ne zbrajaju i ne vrijede na već snižene, posebno označene artikle i na brand Chanel.
20.-21.5.2026.
*1Ponuda vrijedi do 22.05.2026
Šifra artikla
AHA158720
OPIS
VODA Mrtvog mora iznimno je bogata mineralima korisnim za kožu kao što su magnezijev kalcijev fosfat, kalij, stroncij, bromidi; koji su neophodni za održavanje zdrave, gipke i dobro hidratizirane kože.
Nježna krema za glatke i hidratizirane ruke; održava ruke glatkima i gipkima, omekšava i umiruje, sprječava dehidraciju.
Ova omiljena krema za ruke obogaćena je Osmoter™, našom prepoznatljivom mješavinom minerala iz Mrtvog mora za hidrataciju, omekšavanje i trenutno umirivanje suhih ruku dok ih ujedno štiti od svakodnevnih agresivnih utjecaja i vraća koži gipkost.
Upotreba
Svi tipovi kože i osjetljiva.
Sastojci
Prema potrebi nanesite na čiste ruke, posebno nakon pranja.
Ovaj proizvod je veganski i ne sadrži: alkohol / GMO / Paraben
AHAVA-Dead Sea Labaratories Ltd. AIRPORT CITY, 1 ARAVA ST.P.O.B. 109, Izrael
Opoziv proizvoda zbog sigurnosti
export@ahava.com
Recenzije (0)
Douglas ne jamči da je recenziju proizvoda ili usluge napisao kupac koji je kupio i koristio proizvod.
Ocjena kupaca za "Mineral Hand Cream"
Napišite mišljenje
Recenzije će biti objavljene nakon provjere.
Naše prednosti za vas
Brza kupovina
Spremite svoje korisničke podatke i postavke
Uvid u vaše narudžbe, uključujući podatke o pošiljci
Upravljajte prijavom na newsletter
Sigurno plaćanje SSL enkripcijom
Mogućnost plaćanja na rate
https://www.douglas.hr/p/ahava-mineral-hand-cream-aha158720?c=8828AHA158720Mineral Hand Creamhttps://media.douglas.hr/media/image/53/76/0c/AHA158720.jpg19.7819.78EURInStockTijelo/Njega ruku/Kreme za ruke<p>VODA Mrtvog mora iznimno je bogata mineralima korisnim za kožu kao što su magnezijev kalcijev fosfat, kalij, stroncij, bromidi; koji su neophodni za održavanje zdrave, gipke i dobro hidratizirane kože.</p>
<p>Nježna krema za glatke i hidratizirane ruke; održava ruke glatkima i gipkima, omekšava i umiruje, sprječava dehidraciju.</p>
<p>Ova omiljena krema za ruke obogaćena je Osmoter™, našom prepoznatljivom mješavinom minerala iz Mrtvog mora za hidrataciju, omekšavanje i trenutno umirivanje suhih ruku dok ih ujedno štiti od svakodnevnih agresivnih utjecaja i vraća koži gipkost.</p>AhavaEUR00https://media.douglas.hr/media/image/3c/d1/cf/AHA158720_1.jpghttps://media.douglas.hr/media/image/f4/57/41/AHA158720_2.jpghttps://media.douglas.hr/media/image/87/7e/e4/AHA158720_3.jpghttps://media.douglas.hr/media/image/42/8c/a9/AHA158720_4.jpghttps://media.douglas.hr/media/image/eb/15/5a/AHA158720_5.jpghttps://media.douglas.hr/media/image/97/77/2b/AHA158720_6.jpghttps://media.douglas.hr/media/image/7d/fe/59/AHA158720_7.jpghttps://media.douglas.hr/media/image/d8/18/8d/AHA158720_8.jpgadd-to-cart197.80 EUR * /1 l100,ml100ml000Krema za rukeDead Sea