Der Artikel wurde erfolgreich hinzugefügt.

Diesel D By Eau de Toilette Toaletna voda

D By Diesel
DO DODATNIH 6% UZ DBC KARTICU
50 ml Šifra artikla LD694766
61,29 €
1.225,80 € / 1 l
100 ml Šifra artikla LD693509
61,45 €
614,50 € / 1 l Najniža cijena u posljednjih 30 dana 61,45 €
Uštedite -30%
50 ml Šifra artikla LD694766
61,29 €
1.225,80 € / 1 l
give-away-image-data
Poklon Diesel Pouch

Uz kupnju Diesel mirisa na poklon dobivate Diesel Pouch.

give-away-image-data
Besplatan uzorak

Yves Saint Laurent MYSLF Le Parfum 1,2 ml.

Dostupno. Dostava: 2 do 5 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 70 EUR
Cijena se odnosi na prodaju putem Interneta. Fotografija proizvoda ne mora u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu i sadržaju proizvoda. U slučaju tehničkih pogrešaka Douglas ne preuzima odgovornost za točnost prikazanih cijena i fotografija.
Važno:

 

KOREJSKI BRANDOVI

-15% na brandove Purito i Beigic iznda 30 €.

-20% na brand Dear Dahlia iznad 30 €.

+ DO DODATNIH 6% UZ DOUGLAS BEAUTY CARD.

 

Nakon registracije Douglas Beauty Card popust će se automatski obračunavati u košarici ovisno o iznosu kupovine. Ako ste novi korisnik prilikom registracije možete odabrati da želite Beauty Card. 

Popusti se ne zbrajaju i ne vrijede na već snižene, posebno označene artikle.

21.-31.5.2026.

*1
-15% NA PURITO I BEIGIC

 

KOREJSKI BRANDOVI

-15% na brandove Purito i Beigic.

-20% na brand Dear Dahlia.

+ DO DODATNIH 6% UZ DOUGLAS BEAUTY CARD.

 

Nakon registracije Douglas Beauty Card popust će se automatski obračunavati u košarici ovisno o iznosu kupovine. Ako ste novi korisnik prilikom registracije možete odabrati da želite Beauty Card. 

Popusti se ne zbrajaju i ne vrijede na već snižene, posebno označene artikle.

21.-31.5.2026.

*1Ponuda vrijedi do 01.06.2026
  • LD694766
OPIS

D by Diesel je unisex miris koji čini da se osjećate ugodno kao da nosite svoj omiljeni par traperica. Kompozicija sadrži pikantni đumbir i lavandu uz senzualne, tople note vanilije.
Miris D by Diesel je univerzalan, baš kao i traperice. Toaletna voda je za svaku slobodoumnu osobu koja želi ostaviti trag na putu ka boljoj budućnosti.
Sadržaj i pakiranje mirisa izravno su povezani s ovom idejom. Sadržane vanilija i lavanda uzgajaju se posebno za Diesel i beru u skladu s načelima održivosti. 25% stakla boce se reciklira, kao i 55% kartonske kutije. Miris D by Diesel više nema celofansku ambalažu.

Gornje note: lavanda, đumbir
Područje primjene: tijelo
Bazne note: vanilija
Dob: sve dobne skupine
Vrsta mirisa: orijentalni, zeleni
Srednje note: cvijet pamuka
Vrsta proizvoda: sprej
Punjivo: da
Upotreba

Poprskajte parfem na kožu, fokusirajući se na tople dijelove tijela: unutrašnjost zglobova i laktova, ispod ušnih školjki.

Sastojci
ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, AQUA / WATER, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, BENZYL BENZOATE, BENZYL CINNAMATE, CITRONELLOL, CITRAL, BENZYL ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, CINNAMAL, METHYL ANTHRANILATE, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 19140 / YELLOW 5, CI 14700 / RED 4
Podijelite
Podaci o Proizvođaču

DIESEL PARFUMS
14, rue Royale - 75008 Paris France

Opoziv proizvoda zbog sigurnosti

reception.croatia@loreal.com

Upozorenja

OPREZ: Zapaljivo dok se ne osuši. Držati dalje od plamena i topline. Izbjegavati prskanje ka očima.

Recenzije (0)
Douglas ne jamči da je recenziju proizvoda ili usluge napisao kupac koji je kupio i koristio proizvod.
Ocjena kupaca za "D By Diesel Eau de Toilette"
Napišite mišljenje
Recenzije će biti objavljene nakon provjere.
Molimo unesite niz znakova u donje tekstualno polje.

Polja označena sa * su obavezna.

Primio sam na znanje informacije o zaštiti podataka
Naše prednosti za vas
  • Brza kupovina
  • Spremite svoje korisničke podatke i postavke
  • Uvid u vaše narudžbe, uključujući podatke o pošiljci
  • Upravljajte prijavom na newsletter
  • Sigurno plaćanje SSL enkripcijom
  • Mogućnost plaćanja na rate