-20% na JOHN FRIEDA asortiman za kupnju iznad 40 kn.
*1Ponuda vrijedi do 01.09.2022
Šifra artikla
TAN047788
OPIS
Brend je osnovan 2007. godine. Tada su kreirali prvu četku za kosu The Original i Tangle Teezer je osvojio svijet s nekoliko desetaka milijuna prodaje u 75 različitih država. Njihove četke preporučuju i koriste profesionalni frizeri i stručnjaci, poznate ličnosti ali i obični kupci. Tangle Teezer Easy Dry & Go četka služi za oblikovanje kose.
Četka za oblikovanje prikladna je za feniranje, a uz pomoć otvora omogućuje brzo i jednostavno sušenje. Konfiguracija zubaca brzo izvlači vodu te tako omogućuje brže sušenje, a toplina ravnomjerno prolazi kroz otvor na sredini četke. Četka osigurava prirodan volumen vaše kose i čini je glatkom. Pogodna je za sve tipove kose, a vaša će kosa nakon korištenja biti glatka i sjajna.
Upotreba
Četka za oblikovanje, pogodna za sve tipove kose.
Podijelite
Recenzije (0)
Douglas ne jamči da je recenziju proizvoda ili usluge napisao kupac koji je kupio i koristio proizvod.
Ocjena kupaca za "Easy Dry & Go Hair Brush Mint Black"
Napišite mišljenje
Recenzije će biti objavljene nakon provjere.
Naše prednosti za vas
Brza kupovina
Spremite svoje korisničke podatke i postavke
Uvid u vaše narudžbe, uključujući podatke o pošiljci
Upravljajte pretplatom na newsletter
Sigurno plaćanje SSL enkripcijom
https://www.douglas.hr/p/tangle-teezer-easy-dry-go-hair-brush-mint-black-tan047788?c=8668TAN047788Easy Dry & Go Hair Brush Mint Blackhttps://media.douglas.hr/media/image/c0/75/05/TAN047788.jpg179.00179.00HRKOutOfStockKosa/Četke i češljevi/Četke za raspetljavanje kose<p>Brend je osnovan 2007. godine. Tada su kreirali prvu četku za kosu The Original i Tangle Teezer je osvojio svijet s nekoliko desetaka milijuna prodaje u 75 različitih država. Njihove četke preporučuju i koriste profesionalni frizeri i stručnjaci, poznate ličnosti ali i obični kupci. Tangle Teezer Easy Dry & Go četka služi za oblikovanje kose.</p>
<p>Četka za oblikovanje prikladna je za feniranje, a uz pomoć otvora omogućuje brzo i jednostavno sušenje. Konfiguracija zubaca brzo izvlači vodu te tako omogućuje brže sušenje, a toplina ravnomjerno prolazi kroz otvor na sredini četke. Četka osigurava prirodan volumen vaše kose i čini je glatkom. Pogodna je za sve tipove kose, a vaša će kosa nakon korištenja biti glatka i sjajna.</p>Tangle Teezer00https://media.douglas.hr/media/image/9b/a2/de/TAN047788_1.jpghttps://media.douglas.hr/media/image/5c/64/21/TAN047788_2.jpghttps://media.douglas.hr/media/image/d4/29/3e/TAN047788_3.jpghttps://media.douglas.hr/media/image/92/0d/7f/TAN047788_4.jpgadd-to-cart179 HRK * /1 kom.1,kom.1kom.000Četka za kosu
Kosa/Četke i češljevi/Četke za raspetljavanje kose